www.ok-tkacz.plFirma: Salon Jubilerski Virago

WWW: https://www.virago.sklep.pl/

Telefon: (91) 488 26 72

Adres: Krzywoustego 17

Kod pocztowy: 70-252

Miejscowość: SzczecinMłode pary obecnie coraz częściej popuszczają wodze wyobraźnie podczas wyboru obrączek. Chcąc jak najbardziej wyróżnić tę biżuterię spośród innych obrączek, decydują się na ich nietypowe zdobienia, materiały, a nawet nierzadko wykonują własne projekty. Bardzo popularne jest też grawerowanie różnego rodzaju treści. Jednak nie brakuje też osób, które stawiają na zawsze bezpieczne rozwiązania i cenią sobie tradycję. Z myślą o takiej grupie klientów sklep Virago oferuje klasyczne złote obrączki ślubne, które nigdy nie wychodzą z mody, dlatego zawsze mogą być dobrym wyborem.

Prócz obrączek, sklep oferuje też rozmaite gratisy, które dodaje do swoich produktów, jak ozdobne pudełeczko, możliwość bezpłatnej zmiany rozmiaru czy gratisowy grawer. Produkty te warto też wybierać dla ich wysokiej jakości. Wykonane z wysokogatunkowych materiałów, odznaczają się odpornością na uszkodzenia i zachowują piękny wygląd przez wiele lat.

Utworzono: 2019-08-27

Dodaj Komentarz


  • Salon Jubilerski Virago to świetne miejsce na to by zakupić obrączki ślubne. Zajrzyjcie sobie na ich stronę i zobaczcie, jaki mają szeroki wybór. :)

  • Użytkownik diserara dodał komentarz 2019-11-27 14:34:04
  • Ocena 4Oceń firmę (0 z 0 głosów)W Pobliżu

Kapitan Cook

Averto Sp. z o. o.

''AZ PHARMA'' SP. Z O.O.