www.ok-tkacz.plFirma: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/

Telefon: 721 70 70 70

Adres: Ługowiska 1

Kod pocztowy: 87-850

Miejscowość: ChoceńAlkoholizm jest jednym z najpoważniejszych problemów XXI wieku. Dotyczy coraz szerszej ilości osób i to w różnym wieku, jak i o różnym statusie materialnym. Choroba ta często dotyczy osób samotnych, sfrustrowanych i przepracowanych, a także młodych osób, które pragną akceptacji w grupie rówieśniczej.

Niezależnie od przyczyn, najważniejsze jest to, że alkoholizm można leczyć, przywracając chorego do jako takiej równowagi. Taką ofertę proponuje Ośrodek Oaza. To profesjonalny ośrodek leczenia alkoholizmu, w którym każdy klient odnajdzie spokój i zrozumienie. Dojazd z Płocka i każdego innego pomorskiego miasta jest bardzo prosty, dzięki położeniu placówki nieopodal głównych węzłów komunikacyjnych, jak autostrada A1. Z drugiej strony malownicze tereny Kujaw doskonale oddziałują na psychikę chorego, czyniąc go bardziej podatnym na efekty leczenia.

Dodatkowo bogate wyposażenie ośrodka gwarantuje liczne zajęcia, którym kuracjusze mogą oddać się w czasie wolnym. Ping-pong, siłownia, jak i wiele innych udogodnień pozwalają zrelaksować się i oderwać myśli od problemów.

Utworzono: 2019-04-06

Dodaj Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W Pobliżu

P.H. ANCORA s.c. - Kobieca.eu

Eurosoft IT Sp. z o.o.

SEDYMENT