www.ok-tkacz.plFirma: JAVAPPA

WWW: https://javappa.com/

Telefon:

Adres: Kozielska 130C

Kod pocztowy: 44-121

Miejscowość: GliwiceJesteś studentem kierunków IT, młodym programistą, a może myślisz, że o języku programowania Java wiesz już wszystko? Obowiązkowo wejdź na javappa.com. Na portalu opublikowano kurs programowania w języku Java, zatytułowany Java w praktyce. Program kursu jest tak pomyślany, aby odpowiadał na potrzeby osób znających język Java na różnym poziomie zaawansowania. I tak część:

Java – start od zera, jest dedykowana osobom, które jeszcze nigdy nie miały do czynienia z językiem programowania Java, a chciałyby zacząć tworzyć aplikacje w tym języku. Pierwsze lekcje są poświęcone temu, skąd pobrać program Java 11 i jak go poprawnie skonfigurować.

Java podstawy – to prowadzenie kursantów od pierwszego uruchomienia Javy poprzez wyjaśnienie podstawowych pojęć, aż po pierwszy nieskomplikowany projekt w Eclipse.

Ostatnia z opublikowanych części kursu to programowanie obiektowe. Jedna z nowszych lekcji zaś dotyczy wykorzystania metody statycznej w programowaniu Java. Metodę tę stosuje się wówczas, gdy nie chce się albo wręcz nie można wykorzystać metod obiektowych.

Utworzono: 2019-04-26

Dodaj Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W Pobliżu

Księciunio

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej