www.ok-tkacz.plFirma: HS MEDICAL POLAND

WWW: https://hsmedical.pl/

Telefon: 786 86 80 32

Adres: Fabryczna 45

Kod pocztowy: 43-100

Miejscowość: TychyZ roku na rok odnotowuje się w Polsce, coraz więcej zgonów z powodu NZK, czyli nagłego zatrzymania krążenia. Często dzieje się tak, ponieważ pomoc dla osób z NZK nadchodzi zbyt późno. W przypadku zatrzymania krążenia kluczowe są pierwsze 4 minuty, nazywane złotymi. Stąd narodził się pomysł Programu Publicznego Dostępu do Defibrylacji.

Wiele osób boi się wykonywać masaż serca czy resuscytację. A wykonanie defibrylacji kojarzy im się wyłącznie z działaniem ratowników. Tymczasem Samaritan PAD 350 P działa intuicyjnie. Sklep z urządzeniami AED ma w sprzedaży różne typy defibrylatorów. Zdaniem fachowców, aby obsłużyć takie urządzenie, nie potrzeba żadnej wiedzy medycznej. Wystarczy słuchać poleceń automatycznego doradcy. Proces defibrylacji jest bardzo prosty i nie ma możliwości popełnienia błędu.

Na hsmedical.pl można poczytać więcej o tym, jak AED ratuje życie. Są to historie prawdziwe. Po ich przeczytaniu nie będą Państwo mieli wątpliwości, że defibrylator powinien być w każdym miejscu publicznym.

Utworzono: 2020-04-12

Dodaj Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W Pobliżu

Księciunio

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej