www.ok-tkacz.plFirma: Gabinety specjalistyczne Renata Graduszyńska

WWW: https://renatagraduszynska.pl

Telefon: 782364366

Adres: Mateckiego 4

Kod pocztowy: 60-689

Miejscowość: PoznańAlkoholizm jest poważnym zaburzeniem, które zmienia życie nie tylko samego alkoholika, ale także jego rodziny, a czasem również - znajomych. Jego wyleczenie często wymaga zastosowania psychoterapii, podczas której psycholog prowadzi chorego przez proces pomagający mu wrócić do zdrowia.

Jest to zjawisko tym powszechniejsze, im bardziej kultura otaczająca daną osobę uważa częste picie alkoholu za normę, niejako dająca na to przyzwolenie. Takie warunki mogą nasilać problem, w tym powodować jego częstsze występowanie.

Zaburzenie to kończy się często nie tylko pogorszeniem stanu zdrowia chorego, ale także - zniszczeniem jego sytuacji społecznej lub rodzinnej (w tym negatywnym wpływem na dzieci). Często wiąże się też ze wzrostem przestępczości, co może pociągnąć za sobą dalsze konsekwencje.

Dlatego niezwykle ważne jest odpowiednie podejście do tak poważnego problemu, jakim jest alkoholizm. Leczenie w Poznaniu można przeprowadzić w poradni psychologicznej Gabinety specjalistyczne Renata Graduszyńska.

Utworzono: 2020-01-24

Dodaj Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W Pobliżu

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Charmlux Jaroni-Mularczyk, Kosakowska Sp.j

DOMIBUS Ciechanowski Maciej