www.ok-tkacz.plFirma: DABA Kubki reklamowe

WWW: https://daba-kubki.pl/

Telefon: 61 652 52 82

Adres: Leśna 26

Kod pocztowy: 64-552

Miejscowość: SędzinkoFirmy szukające skutecznego sposobu na promocję, mogą sięgnąć po naczynia z grafiką. Oferuje je DABA Fabryka Kubków Reklamowych i Ceramiki Reklamowej. Dostarcza ona klientom produkty z trwałymi, a także wyraźnymi aplikacjami nanoszonymi różnymi metodami (takimi jak subtech, wybłyszczanie i piaskowanie).

Kubki szklane z nadrukiem charakteryzują się starannym wykonaniem. Klient może zamówić naczynie z grafiką na spodzie, na boku, jak również na uchu. Aplikacje nanoszone są na szkło, porcelanę i porcelit. To, czy dane naczynie można myć w zmywarce, zależy od metody, przy pomocy której została na nim umieszczone grafika. Warto podkreślić, że temperatura napoju we wnętrzu kubka, czy szklanki nie ma wpływu na aplikację.

Firma chętnie pomaga klientom przy wyborze ceramiki promocyjnej. Doradza im najlepsze rozwiązania. Proponuje ona stworzenie projektu grafiki, który zostanie umieszczony na naczyniu. Gotowe produkty na życzenie klienta trafią pod wskazany adres. Można je również odebrać osobiście.

Utworzono: 2022-01-19

Dodaj Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W Pobliżu

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Charmlux Jaroni-Mularczyk, Kosakowska Sp.j

DOMIBUS Ciechanowski Maciej