www.ok-tkacz.plFirma: Biżuteria Jolanta Radziszewska

WWW: https://www.radziszewska.com/

Telefon: +48 17 276 02 33

Adres: Tunelowa 4a

Kod pocztowy: 38-100

Miejscowość: StrzyżówWłaśnie zajmujesz się zbieraniem kompletu Twojego stroju i dodatków na ślub, który pod każdym względem ma się udać i nic nie może Cię zawieść? W takim razie na pewno dokonujesz wyboru, który jest wyważony i pozwoli Ci się w pełni cieszyć tym wydarzeniem. Jeśli chcesz mieć kolczyki na wesele, które jednocześnie nie będą się za bardzo rzucać w oczy i odciągać uwagi od reszty Twojego stroju, ale też będą delikatnie widoczne, by Twój strój był kompletny, to wyboru możesz dokonać tylko w jednym miejscu. 

W salonie jubilerskim, który dostępny jest na stronie radziszewska.com możesz liczyć na najlepsze ceny, a na dodatek stworzona została oddzielna kategoria biżuterii dla kobiet, które chcą mieć wybór podczas robienia zakupów stroju na własne wesele i ślub. Właśnie dlatego warto skorzystać z opcji zakupu przez internet, żeby móc zakupić zawsze najlepsze oferty. 

Utworzono: 2018-02-23

Dodaj Komentarz


  • Na wesele mojej koleżanki bardzo długo szukałam kolczyków i wreszcie pasujące do mojego całego stroju znalazłam w internecie na domenie Radziszewska.com.

  • Użytkownik Nadia Michalska dodał komentarz 2018-06-01 11:33:29
  • Ocena 4Oceń firmę (0 z 0 głosów)W Pobliżu

MUKK Architektura Wnętrz

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Decormint