www.ok-tkacz.plFirma: Kwiatowo-Bukietowo

WWW: https://kwiatowo-bukietowo.pl/

Telefon: 790 734 024

Adres: Żytnia 15

Kod pocztowy: 01-014

Miejscowość: WarszawaIstnieje wiele powodów, aby skorzystać z oferty przygotowanej przez Kwiatowo-Bukietowo.pl. To znakomita kwiaciarnia online, jaka każdego dnia obsługuje wielu klientów. Są nimi zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa, instytucje czy urzędy. Każdy, kto chce się cieszyć pięknymi kwiatami w rozsądnej cenie ma teraz taką możliwość. Trzeba jedynie postawić na ofertę firmy, jaka dysponuje szerokim doświadczeniem oraz artystycznym wyczuciem.

Kupując bukiety w sieci, każdy z klientów stawia na wygodę. Dostawa kwiatów pod wskazany adres daje na to szansę. Wszystko odbywa się sprawnie, co jest wysoko oceniane i powoduje, że florystyczne usługi firmy cieszą się ogromną sympatią ze strony nabywców. Warto zdecydować się na tę ofertę. Bazuje ona na doskonałych propozycjach w zakresie kompozycji kwiatowych, jakie są zgodne z najnowszymi trendami.

Utworzono: 2018-05-14

Dodaj Komentarz


  • Ta kwiaciarnia internetowa kojarzy mi się z przepięknymi bukietami - to po prostu artyści w swoim fachu. Myślę, że dobrym pomysłem na wyrażenie swoich uczuć, będą kompozycje kwiatowe ich autorstwa. :)

  • Użytkownik oryerala dodał komentarz 2018-10-30 15:35:59
  • Ocena 4Oceń firmę (0 z 0 głosów)W Pobliżu

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Flower Store