www.ok-tkacz.plFirma: F.H. Cotex-bis s.c.

WWW: https://ctxsport.com/

Telefon: +48 530 063 730

Adres: Jana III Sobieskiego 1

Kod pocztowy: 14-200

Miejscowość: IławaSklep internetowy CTXsport oferuje bogaty asortyment odzieży i butów sportowych. Jego klienci mogą dokonywać zakupu produktów takich marek jak Adidas, Nike czy Reebok. Wybór właśnie tego sklepu daje pewność, że otrzyma się ubrania oryginalne i pełnowartościowe. Firma dokłada również wszelkich starań, by w jej ofercie znajdowały się artykuły wysokiej jakości, wykonane z dbałością o detale.
Osoby gustujące w sportowym stylu na pewno będą zadowolone z kolekcji sklepu. Oferowane ubrania są modne i zaprojektowane w oryginalny sposób. Ich zaletą jest również dobór materiałów, które nosi się z przyjemnością. Zapewniają one komfort, a ich jakość sprawia ponadto, że ubrania zachowują idealny stan przez długi czas.
Nie musisz się obawiać, że zakup przez internet będzie nietrafiony. Sklep udostępnia bowiem rozmiarówki wszystkich marek. Tabela rozmiarów Reebok również znajduje się na stronie ctxsport.com. Ponadto klienci mają możliwość 30-dniowego zwrotu.

Utworzono: 2019-04-01

Dodaj Komentarz


  • Bardzo dobrze, że na stronie ctxsport.com znajduje się tabela rozmiarów od Reeboka, ponieważ rozmiar rozmiarowi nigdy nie jest równy.

  • Użytkownik Leon Szymczak dodał komentarz 2019-06-14 13:00:09
  • Ocena 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)W Pobliżu

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński